Akcesoria do konsoli dla fanów Xbox One

Jesteś fanem gier w pojedynkę lub w gronie przyjaciół? Jeśli uważasz, że konsola Xbox One nie ma sobie równych, trafiłeś w świetne miejsce! Przygotowaliśmy dla Ciebie listę akcesoriów do tej konsoli, byś mógł uczynić swą grę jeszcze przyjemniejszą. Wygrywaj bez wysiłku i zdobywaj pierwsze miejsca. Daj się poznać jako niezwyciężony dzięki kilku gadżetom do Xbox One. Poznaj je!

Pady do Xbox One z serii Minecraft – funkcjonalne i efektowne

Czy wiedziałeś, że zamiast zwykłych, klasycznych padów możesz używać „wypasionych” kontrolerów stylizowanych na obiekt rodem z gry Minecraft? Do wyboru masz kilka kolorów, z których absolutnie pierwsze miejsce zajmuje Minecraft Pig. Drugi to Minecraft Creeper. Możesz też wybrać pad utrzymany w stylistyce innych gier: Gears of War 4 JD Fenix, Winter Forces, Volcano Shadow.

Kontroler do Xbox One jest bezprzewodowy, więc wygodny do trzymania i niemal nie ogranicza Cię przestrzennie – musisz znajdować się do 12 m od konsoli. Zastosowane w nim uchwyty oraz krawędzie zaprojektowano tak, by pasowały do dłoni o różnych rozmiarach. Pad zapewnia do 30 godzin grania bez konieczności ładowania baterii. Kiedy wyjedziesz poza drogę podczas wyścigów lub ktoś Cię postrzeli, poczujesz wibrację w przyciskach. Podczas gry skorzystasz z przycisków Menu i View.

Mało tego, pad z serii stylizowanej na gry jest wyposażony w Bluetooth, dzięki czemu możesz grać w gry także na komputerze PC z systemem Windows 10 i na tabletach.

Zestaw na Xbox One

Zestaw na Xbox One dla gracza wyścigowego

Najlepiej oceniany i najchętniej wybierany zestaw dla gracza gier wyścigowych to Q-SMART SW6060 Suzuka PRO (4w1). Poza Xboxem One podłączysz go – przewodowo za pomocą kabla USB – do PC, PlayStation 4 i PlayStation 3. Ma aż 12 funkcjonalnych przycisków. Kiedy wyjedziesz z drogi lub zderzysz się z innym uczestnikiem wyścigu, poczujesz wibracje.

Kierownica w zestawie Q-SMART SW6060 Suzuka PRO (4w1) jest mocowana do blatu za pomocą 6 przyssawek. Ma aż 3 poziomy czułości, które dopasujesz do gry. Obręcz kierownicy została pokryta miłym w dotyku materiałem. Nieco niżej znajdziesz funkcjonalne manetki do zmiany biegów. Na ziemi przy krześle wygodne ułożysz pedały: gazu i hamulca.

Pady do Xbox One

Zatop się w świecie gier Xbox One

Chcesz podczas gry zniknąć, zatopić się w akcji i odizolować od rzeczywistości? Kiedy w domu znajdują się inni ludzie, trudno to osiągnąć. Możesz jednak odizolować się od hałasu, zakładając wydajne słuchawki. Zresztą to działa w dwie strony, bo domownicy również odpoczną od dźwięków gry, zwłaszcza gdy zbierze Ci się na turniej wcześnie rano lub w nocy.

Popularne słuchawki do konsoli Xbox One, ale także PC, PlayStation 4, tabletu i smartfona to HyperX Cloud II KHX-HSCP-RD. Są połączone z mikrofonem, dzięki czemu pozostaniesz w stałym kontakcie z innymi uczestnikami gry: Twoimi sojusznikami z drużyny lub przeciwnikami, rywalami i wrogami. Zamknięte nauszniki pasywnie redukują szumy – słyszalność będzie rewelacyjna. Możesz oczekiwać dźwięku w jakości Hi-Fi. Słuchawki składają się z komfortowego pałąka i podkładek usznych ze sztucznej skóry. To sprawia, że pianki zapamiętującą kształt głowy, naturalnie się układając, nie cisnąć i zapewniając wygodę nawet podczas wielogodzinnej rozgrywki.

I jak, czy wybrałeś już akcesoria do Xbox One dla siebie?

[Głosów:3    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ