słuchawki Galaxy Buds Live

W sklepach znajdziemy mnóstwo różnych słuchawek, niestety wiele z nich jest słabej ja-kości. Ma to wpływ nie tylko na komfort ich używania, ale także na nasz słuch. Teraz poja-wiła się nowość – słuchawki Galaxy Buds Live, które dostroją się do każdej chwili i są niezwykle wygodne. Sprawdź i się przekonaj!

Słuchawki, które wypadają z ucha, są niezbyt wygodne i nie dają prawdziwie czystego dźwięku? Każdy z nas z pewnością się z takimi zetknął. Szkoda na nie pieniędzy, czasu i zdrowia. Dlatego warto sięgać po naprawdę dobry sprzęt, by słuchanie muzyki było wyjątkowe, gdzie tylko się znajdziemy. Na rynku pojawiły się niedawno słuchawki Galaxy Buds Livektóre z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Co w nich takiego niezwykłego?

Słuchawki Galaxy Buds Live – ogromny komfort użytkowania

Wiele osób narzeka, że douszne słuchawki są niezbyt wygodne. Jeśli chodzi o bezprzewodowe słuchawki Galaxy, to mają one konstrukcję idealnie dostosowaną do kształtu ucha, przez co są niemalże niewyczuwalne podczas noszenia. Aby móc je jeszcze lepiej dopasować, stworzono dwa rozmiary końcówek, każdy może więc wybrać odpowiedni dla siebie i budowy swojego ucha.

Perfekcyjny, czysty dźwięk, gdziekolwiek się znajdujesz

Słuchawki Galaxy Buds Live mają aktywną redukcję szumów ANC. Dzięki temu idealnie chronią przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, ale jednocześnie umożliwiają usłyszenie, gdy ktoś do nas mówi – wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk, nie ma konieczności ich wyjmowania. Bezprzewodowe słuchawki Galaxy zostały wyposażone w głośniki 12 mm z dostrojonym dźwiękiem przez AKG dla tonów wysokich bądź niskich. To gwarantuje idealne, czyste brzmienie. Z kolei kanał basowy oraz przetwornik zapewniają doskonałą emisję głębokich basów, przez co płynność dźwięku jest jeszcze lepsza.

Nowoczesne rozwiązania

Bezprzewodowe słuchawki Galaxy docenić należy także za inteligentnego asystenta. Użytkownik może bowiem korzystać z wybudzania głosowego Bixby, które uruchamia się na dźwięk głosu właściciela i umożliwia sterowanie telefonem. I to wszystko bez dotykania sprzętu! Nowe słuchawki Samsung umożliwiają także integrację ze Spotify, wystarczy przycisnąć dedykowany skrót na telefonie, by po chwili łączyć się i słuchać swoich ulubionych list muzycznych.

Te douszne słuchawki bezprzewodowe posiadają także trzy wbudowane mikrofony i moduł Voice Pickup, dzięki czemu zapewniają idealną jakość połączeń. Moduł ten wykrywa ruch szczęki a wibracje powstałe podczas mówienia przekształca w sygnał głosowy – dzięki temu dźwięk jest wyraźniejszy.

Niezwykły kształt i piękny wygląd

uchawki Galaxy Buds Live należy docenić również na niebywały, ciekawy kształt. Dzięki temu, że idealnie odzwierciedla krzywiznę uszu oraz twarzy, mają bardzo naturalny wygląd. Minimalizm i błyszczące wykończenie sprawiają, że mogą być dość ciekawym elementem każdej stylizacji. Nowe słuchawki Samsung dostępne są w trzech kolorach – miedzianym, czarnym i białym, dzięki czemu każdy może dobrać coś do „swojej stylówki”. Do tego są oczywiście bezprzewodowe, więc nie ma problemu z wiecznie zaplątanym, niezbyt estetycznie wyglądającym kablem.

Douszne słuchawki bezprzewodowe od Samsung są zapakowane w bardzo eleganckie etui, które inspirowane jest pudełkiem na biżuterię. Tak zapakowane są doskonałym pomysłem na prezent, który z pewnością przyda się każdemu miłośnikowi słuchania muzyki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ