Jaka będzie idealna karta pamięci do wideorejestratora i do kamer sportowych

Karty pamięci to nośniki danych, które znajdują zastosowanie w wielu przypadkach. Bardzo często wykorzystujemy je w samochodowych wideorejestratorach, ale są one także ważnym elementem kamer sportowych. Musimy tylko pamiętać o tym, by postawić na takie karty danych, które będą dopasowane do specyfiki danego urządzenia. To, jaka karta do wideorejestratora lub jaka karta pamięci do kamery sportowej sprawdzi się najlepiej, w dużej mierze zależy od jej specyfikacji. Warto także zapoznać się z ocenami klientów dostępnymi na stronach sklepów internetowych.

Czym się kierować przy wyborze karty pamięci do wideorejestratorów?

Wysoka jakość obrazu i dźwięku to podstawa wykonania precyzyjnego nagrania na wideorejestratorze. To bardzo ważne, ponieważ dzięki odpowiedniej szczegółowości możemy dobrze odtworzyć dane zdarzenie drogowe, bez konieczności przesłuchiwania świadków. Dobre nagranie z wideorejestratora pozwoli zatem na sprawne zakończenie dochodzenia w związku z kolizją, wypadkiem lub uszkodzeniem pojazdu w inny sposób. Jaka karta pamięci do wideorejestratora jest jeszcze w cenie? Karta do wideorejestratora powinna mieć także odpowiednią pojemność, dzięki której zyskamy pewność, że interesujące nas nagranie nie zostanie szybko wymazane przez kolejne nagrania.

Jaka zatem będzie idealna karta pamięci do wideorejestratora? W wideorejestratorach doskonale sprawdzą się karty pamięci Samsung Evo Plus. Gwarantują one bowiem błyskawiczny zapis (do 90 Mb/s) i odczyt (do 100 Mb/s) danych. Pozwala to na nagrywanie i oglądanie filmów Full HD bez żadnych zakłóceń. Warto w tym przypadku postawić na kartę o pojemności co najmniej 128 GB. Taka karta pozwala bowiem na nagranie aż 4 godzin wideo w Full HD lub też 6 godzin wideo w jakości HD.

Jaka karta pamięci sprawdzi się najlepiej do kamery sportowej?

Kamery sportowe to sprzęt o specjalnej specyfikacji, wymagający zastosowania najlepszej jakości kart pamięci, które służą do rejestracji danych. Jaka karta pamięci będzie zatem doskonale dopasowana do kamery sportowej? Karty pamięci do kamer sportowych powinny się cechować oprócz możliwości szybkiego nagrywania filmów o wysokiej rozdzielczości także wytrzymałością na uszkodzenia. Aktywność fizyczna i narażenie na zmieniające się warunki mogą bowiem spowodować, że nie nagramy filmu lub też pojawią się na nim zakłócenia, przez które nie uwiecznimy naszej aktywności. Biorąc to pod uwagę, warto postawić także na karty Samsung Evo Plus. Zgodnie z danymi producenta są one bowiem w stanie wytrzymać temperaturę użytkowania od -25 do +85 stopni Celsjusza, do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie. Oprócz tego są one odporne na lotniskowe rentgeny, a nawet na pola magnetyczne równe temu, które wytwarza rezonans magnetyczny. Z takich kart możemy zatem korzystać bez względu na pogodę oraz rodzaj uprawianego sportu (od jazdy na deskorolce przez snowboard po nurkowanie).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ