Poręczne głośniki Bluetooth, które zmieszczą się w plecaku

Lato sprzyja licznym wyprawom w teren, podczas których nieodłącznym towarzyszem jest muzyka. Jednak w celu czerpania jak największej korzyści ze słuchania plików multimedialnych, należy zaopatrzyć się w dobrej jakości głośniki Bluetooth, które zapewnią dobry dźwięk bez konieczności wydawania na nie całych oszczędności. Wbudowana bateria i solidne głośniki to podstawa udanej wycieczki plenerowej. Jaki sprzęt wybrać?

Klipsch Groove

Dla miłośników gitarowych czy też metalowych dźwięków sprawdzą się głośniki Klipsch Groove, które dawniej miały i nadal mają zastosowanie w kinowych kolumnach głośnikowych. Głośniki te mają niewielkie rozmiary, a ich gabaryty wynoszą 116 x 140 x 65 mm. Z kolei ich masa wynosi poniżej jednego kilograma, co sprawia, że można je zabrać ze sobą praktycznie wszędzie bez martwienia się o brak miejsca w torbie. Głośniki są solidne i wyposażone we wzmacniacz, przez co użytkownik może liczyć na dobry dźwięk. Z kolei akumulator pojemności 2200 mAh pozwala na pracę przez 8 h. Dodatkowo urządzenie komunikuje się ze źródłem dźwięku za pomocą Bluetooth lub kabla JACK przez port AUX. Cena to ok. 700 zł.

JBL Pulse 2

Jest to produkt renomowanej na całym świecie marki, wyposażony w ekran LED, pozwalający użytkownikowi cieszyć się milionami barwnych wizualizacji w trakcie odtwarzania muzyki, niczym na ekranie komputera. Dwa głośniki 45 mm, wydajny akumulator o pojemności 6000 mAh, komunikacja Bluetooth w wersji 4.0 i potężna bateria – zapewniają wysoką jakość odtwarzanej muzyki nawet do 10 h. Dodatkowym plusem jest odporność głośników na wodę oraz masa poniżej 0,8 kg. Posiada funkcję komunikowania się za pomocą Bluetooth, a cena urządzenia to 800 zł.

BOSE SoundLink Mini Bluetooth II i Kardon Esquire Mini

SoundLink Mini Bluetooth II mieści się w jednej ręce i potrafi wydobyć z siebie potężny dźwięk, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi może pracować do 10, jeśli źródło dźwięku jest podłączone za pośrednictwem złącza USB. Produkt kosztuje ponad 800 zł. Z kolei Kardon Esquire Mini ma niewielkie gabaryty, wysokiej jakości dźwięk z pasem nisko tonowym. Zapewnia do 8 h odtwarzania muzyki, baterię 2000 mAh oraz obudowę aluminiowo-skórzano-ceramiczną. Cena ok. 450 zł.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ