własne etui na telefon

Technologia z każdym rokiem idzie coraz szybciej do przodu. Obecne możliwości są niezwykle imponujące i klienci bardzo chętnie korzystają z dostępnych opcji. Jednym z przykładów jest między innymi opcja zaprojektowania i wykonania własnego etui z nadrukiem na telefon. Ile to kosztuje i jak zrobić?

Okazuje się, że caseroom.pl jest odpowiedzią na wszystkie pytania osób zainteresowanych. Przygotowaliśmy więc krótki materiał, z którego dowiesz się od A do Z, co należy zrobić, by w krótkim czasie cieszyć się casem z nadrukiem własnego pomysłu. Nie czekaj i poznaj dostępne możliwości już dziś.

Znajdź etui na swój model telefonu

Masz stary model smartfona? Zainwestowałeś w najnowszą i najpopularniejszą konstrukcję, do której jeszcze ciężko znaleźć akcesoria? Nie ma problemu. Na https://caseroom.pl jest niemal wszystko, czego możesz potrzebować. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki lub szukać satysfakcjonujących produktów przy pomocy kategorii, gdyż cały asortyment został szczegółowo posegregowany na stronie internetowej sklepu. Po wyborze konstrukcji case pozostaje kwestia grafiki, ponieważ firma realizuje zamówienie i nadruk dopiero w momencie finalizacji transakcji przez klienta.

Zbierz niezbędne materiały lub skompletuj pomysł

Kreator firmy caseroom.pl udostępnia możliwość wgrywania własnych grafik lub zdjęć. Dzięki temu możesz dodać na case wszystko, o czym tylko pomyślisz. Jest również opcja wykorzystywania tekstu i wyboru określonej czcionki lub jej koloru, co dodaje atrakcyjności dobrze przemyślanym projektom. Zastanów się zatem, jak chcesz żeby wyglądało etui, co ma się na nim znajdować, zbierz wszystkie elementy, dodaj je do kreatora i ustaw w sposób, który jest dla Ciebie maksymalnie zadowalający. To wszystko. Dobrze przemyślany projekt można zatem wykonać w kilka minut.

Wykorzystaj kreator i zrealizuj zamówienie

Na caseroom.pl czeka na Ciebie prosty i bardzo intuicyjny w obsłudze kreator. Dzięki niemu bez problemu połączysz wszystkie zebrane elementy w sposób satysfakcjonujący i zrealizujesz swój pomysł. Kreator umożliwia opcję dodawania zdjęć, napisów i personalizacji ich pod względem wyglądu lub wielkości. Możesz zatem dodać do niego ulubione zdjęcie z wakacji, zrobić kolarz, wykorzystać grafiki i wszystko zwieńczyć napisem ustawionym w miejscu oraz pod kątem, które są dla Ciebie maksymalnie satysfakcjonujące.

Wszystko już gotowe? Wystarczy dokonać standardowego zamówienia, które obejmuje podanie danych kontaktowych i wysyłkowych. Firma caseroom.pl zrealizuje Twój projekt, a kurier dostarczy go bezpośrednio pod Twoje drzwi. Nie musisz zatem nawet wychodzić z domu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ