PlayStation Plus czy Xbox Live Gold to popularne usługi skierowane do użytkowników tych konsoli. Dzięki nim można korzystać z dodatkowej opcji rozgrywki wieloosobowej przez internet ze znajomymi i z nieznajomymi osobami. Przez długi czas wykupienie tych usług było możliwe tylko z użyciem kart, głównie kredytowych. Teraz można zrobić to bez nich!

Subskrypcja taka jak PlayStation Plus czy Xbox Live Gold jest chętnie wybierana przez osoby, które chcą grać na konsoli razem z innymi, ale rozgrywka multiplayer on-line nie jest jedyną zaletą posiadania takiej usługi. Oprócz tego w jej ramach subskrybenci otrzymują dostęp do 2 darmowych gier co miesiąc – można z nich korzystać tak długo, jak długo ma się wykupioną usługę, a także do wielu zniżek w oficjalnych sklepach PlayStation oraz Xbox.

Aby wykupić doładowanie Xbox Live Gold czy PlayStation Plus nie musimy jednak wcale posiadać karty kredytowej albo debetowej. Teraz to możliwe również dla osób nieposiadających karty albo tych, które po prostu nie chcą przekazywać jej danych tym firmom – niestety, zdarzały się kradzieże danych.

Gdzie można kupić doładowanie bez karty? To możliwe stacjonarnie oraz w internecie. Stacjonarnie karty z doładowaniem możemy zakupić w wielu sklepach z grami, w sklepach z elektroniką, a nawet dostępne są one w różnych hipermarketach oraz w salonikach prasowych. Za zakupy możemy zapłacić gotową albo kartą.

Wirtualnie doładowanie możemy zakupić z kolei w sklepach nieoficjalnych, ale też autoryzowanych, na przykład w sklepach internetowych z elektroniką, a także w serwisach specjalizujących się w doładowaniach. Za zakupy możemy wtedy zapłacić szybkim przelewem on-line, który będzie od razu zaksięgowany u odbiorcy – dzięki temu kod z doładowaniem dostaniemy już w ciągu paru minut po zapłacie.

Co więcej, takie doładowanie PlayStation Plus czy Xbox Live Gold możemy zakupić taniej niż w oficjalnym sklepie! Dzięki różnego rodzaju promocjom cena może być niższa nawet o około 20% w stosunku do wyjściowej, dlatego to dodatkowa oszczędność.

[Głosów:7    Średnia:2.9/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ