Duża zamrażarka to duże korzyści dla domu. Sprawdź jakie

0
3983

Oddzielna zamrażarka o rozmiarze lodówki pozwoli zrobić duże zapasy mrożonej żywności, którą będziemy mogli rozmrażać i jeść przez cały rok. A wszystko ze sprawdzonego i ekologicznego źródła.

Chłodziarko-zamrażarka z komorą na przechowywanie mrożonek to podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Jest to także jedyny sprzęt AGD, który pracuje na okrągło praktycznie przez cały rok, zatem jakość i niezawodność zamrażarki jest niezbędna, podobnie jak wysoka klasa energetyczna. Musimy mieć pewność, że wyjeżdżając na wakacje zamrażarka nagle nie odmówi posłuszeństwa skazując całe nasze zamrożone zapasy na śmietnik.

Oddzielna zamrażarka i jej zalety

Najczęściej spotkać można chłodziarko-zamrażarki, jednak coraz popularniejsze staje się kupowanie oddzielnego urządzenia do chłodzenia (chłodziarki) i oddzielnej zamrażarki. Takie rozwiązanie ma wiele korzyści, a wyższy koszt dwóch oddzielnych sprzętów zwraca się w postaci oszczędności na zakupach spożywczych. A wiadomo, że na jedzenie idzie lwia część domowego budżetu.

Jeśli zdecydujemy się na oddzielną zamrażarkę do domu czy mieszkania warto rozważyć zakup urządzenia marki Liebherr, które łączy w sobie wysoką jakość wykonania, energooszczędność, niezawodność, nowoczesny design, a także wiele nowoczesnych technologii zapewniających wygodne użytkowanie zamrażarki na co dzień. Liebherr oferuje nie tylko duże zamrażarki w rozmiarze lodówki, ale także małe zamrażarki pod blat będące świetnym miejscem do przechowywania lodu czy niezbędnych mrożonek w mniejszej kuchni.

Zanim wybierzesz zamrażarkę do zabudowy

Istnieją dwa typy zamrażarek – skrzyniowa oraz szufladowa. Zamrażarka skrzyniowa to dobre rozwiązanie, jeżeli gromadzisz duże zapasy mrożonek. Tu zapasy układa się warstwowo i można je trzymać długi czas. Z kolei zamrażarka szufladowa zapewnia bardzo wygodny dostęp do mrożonek, które można posegregować w szufladach podobnych do tych montowanych w chłodziarko-zamrażarkach.

Ciekawe możliwości aranżacyjne zapewniają za to zamrażarki do zabudowy Liebherr liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-domowe/zamrazarki-do-zabudowy/, przystosowane do zamontowania w ciągu szafek kuchennych i będące nie do odróżnienia od innych mebli w kuchni. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych aranżacjach kuchennych, ale nie tylko.

Duże zamrażarki

Doskonale zamaskowana zamrażarka do zabudowy nie zepsuje jednolitości frontów meblowych.  W większości modeli zamrażarek do zabudowy Liebherr szklane półki i szuflady można z łatwością wyjmować, tworząc w ten sposób dodatkową przestrzeń do przechowywania produktów o wyjątkowo dużych rozmiarach.  Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii VarioSpace, opatentowanej przez markę Liebherr. Więcej o zamrażarkach do zabudowy Liebherr przeczytasz na liebherr.aged.com.pl.

Własne produkty przez cały rok

Dziś trudno wyobrazić sobie dom czy mieszkanie bez zamrażarki. Zamrażarka to niezbędne wyposażenie domu, zwłaszcza jeśli jesteśmy miłośnikami przygotowywania własnych mrożonek z produktów hodowanych we własnym warzywniaku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ