Podkładki pod myszkę dla graczy nieprzekraczające 200 złotych

Dla graczy komputerowych podkładka pod myszkę jest ważnym elementem, od którego zależy w dużej mierze precyzyjne wykonywanie ruchów. Okazuje się, że dobra podkładka wiąże się z konkretnym wydatkiem, ale obecnie mamy takie bogactwo asortymentu, że każdy znajdzie godny polecenia produkt w przystępnej cenie. Który model wybrać?

SteelSeries QcK XXL, a może Razer Destructor 2?

Podkładki SteelSeries QcK XXL to jeden z najlepszych modeli dostępnych obecnie na rynku o wymiarach 400×900 mm i grubości 4 mm. Spód został pokryty antypoślizgową gumą, co pozwala na uzyskanie doskonalej precyzji. Cena to 150-160 zł.

Z kolei Razer Destruction 2 to podkładka wykonana z gumy i PCV, co chroni przed ślizganiem się po powierzchni biurka. Wymiary podkładki to 255×355 mm, a waga wynosi 170 gramów. Razer Destruction 2 to świetna propozycja dla graczy, którzy mają ustawione w myszkach DPI na poziomie 1600 i więcej. Model ten kosztuje 160-180 złotych.

Co mają do zaoferowania Logitech G640 i Roccat Hiro?

Logitech G640 to podkładka poddana obróbce termicznej w temperaturze 200 st. Celsjusza, co gwarantuje odpowiedni poziom tarcia do manewrowania przy niskich rozdzielczościach myszki. Wymiary podkładki: 400×460 mm i grubość 3 mm. Najlepiej sprawdzają się do współpracy z czujnikami myszek serii Logitech G, ale właściciele innych sprzętów również mogą liczyć na satysfakcjonujące użytkowanie. Cena to około 150-180 złotych.

Z kolei Roccat Hiro jest podkładką pokrytą wulkanizowanym silikonem, który zapewnia doskonałą kontrolę nad myszką. Wymiary podkładki: 350×250 i grubość 2,5 mm. Jest to produkt cechujący się większą wytrzymałością, co pozwala na długie użytkowanie. Gumowa podstawa zapobiega niekontrolowanemu przesuwaniu się podkładki. Cena – 170-200 złotych.

A może Zowie G-TF X ?

Podkładka ta wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny o splocie pokrytym specjalnym tworzywem, co zapewnia szczelność, odporność na brud oraz ochronę przed poślizgiem myszki. Wymiary to 480×400 mm, grubość 3,5 mm. Obszyte krawędzie chronią przed zniszczeniem, a gumowa podstawa zapewnia stabilność. Cena to około 140 złotych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ