W grach komputerowych XXI wieku nie ma miejsca na niedociągnięcia i porażki. Liczy się wynik. Liczy się sukces. Sięganie po kolejne zwycięstwa, wspinanie się po drabinie osiągnięć, prężne parcie naprzód jest dla każdego profesjonalnego gracza priorytetem. Nie zatrzymują się w akcji, ponieważ wiedzą, że w grze każdy ułamek sekundy jest na wagę złota. Czy w takim wypadku player może pozwolić sobie na to by sprzęt go zawiódł? Nie ma takiej opcji!

Sprzęt musi być jak dobry partner, na którym zawsze i w każdej sytuacji można polegać. Dlatego gracze tak pieczołowicie wybierają akcesoria i sprzęty komputerowe, którymi się otaczają. Ich codzienna praca wymaga specyficznego wsparcia również od mebli, które będą stwarzały odpowiednio komfortowe warunki do treningów. To przyczyny dla których fotele gamingowe wciąż się zmieniają, a playerzy starannie dobierają je do swoich potrzeb.

Fotel gamingowy, który coraz częściej pojawia się w okolicach pecetów i konsol należących do profesjonalistów, jest ProX od Akracing. Nie jest to oczywiście dziełem przypadku, a skutkiem strategicznej i doskonale przemyślanej decyzji. Dlaczego właśnie te fotele dla graczy trafiają na listę zawodowców? Ponieważ jest to model autentycznie godny zaufania. Konstrukcyjnie to prawdziwa perełka, ponieważ dzięki mocnej podstawie i szkieletowi udało się powołać do życia stabilny, niezachwiany i bardzo trwały fotel gamingowy. Stworzony został z myślą o naprawdę bardzo długich treningach. Pozycja siedząca mocno przeciąża układ ruchu, dlatego dołożono wszelkich starań podczas budowania tego krzesła, aby było ono jak najbardziej bezpieczne i bezproblematyczne. Wyprofilowano zatem oparcie i dodano dwie specjalne poduszki, dzięki czemu kręgosłup i mięśnie go otaczające dostały dodatkowe wsparcie. Regulowane oparcie, siedzisko oraz podłokietniki pozwalają wymodelować fotele dla graczy w taki sposób, by uzyskać pełnię satysfakcji z zasiadania w takim krześle do późnych godzin nocnych, co często praktykują e-sportowcy. Trzeba tutaj nadmienić, że mechanika jaką posiadają fotele gamingowe ProX Akracing jest najwyższej jakości, dlatego też nie występują tutaj awarie czy niedogodności podczas używania fotela. Konfigurowanie mebla jest banalnie proste, dlatego też każdy jest w stanie sobie z tym bez trudu poradzić.

ProX to także bardzo atrakcyjny wizualnie fotel gamingowy. Jego świetnie wypracowana sylwetka doskonale pasuje do stylu playerów, przywodząc na myśl wnętrze sportowego bolidu z luksusowej klasy. Do dobrego wrażenia przyczyniają się także gabaryty modelu ProX. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że jest to mocny, wygodny i niezachwiany fotel dla gracza.

Przyjrzyj się bliżej fotelom Akracing ProX na Gamera.pl >>>

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ